Program seminářů oddělení anorganické chemie ÚCH
Thin line

Jarní semestr 2017

stáhnout soubor pdf - sem_j_17.pdf (88 kB) stahnout pdf

2.3. ČSCH: Metal complexes of macrocyclic compounds in medicinal and analytical chemistry (doc. Přemysl Lubal)
9.3. 10:00 MUDr. Lucie Himmlová, CSc. Stomatologická klinika 1.LF UK

Implantáty v zubním lékařství.

9.3. Vojtěch Kundrát

Electrospun fibers for water treatment in Tanzania. (prof. J. Pinkas)

16.3.Zdeněk Štěpánek

Studium katalytickych vlastnosti vybranych komplexnich sloucenin palladia. (doc. M. Nečas)

Ján Podhorský

Příprava a charakterizace fosforečnanů, oxidů a oxid-halogenidů kovů. (dr. Z. Moravec)

23.3. Martin Kejík

Syntéza hybridních materiálů s vysokou porositou. (prof. J. Pinkas)

Kateřina Holmanová

Příprava hlinitokřemičitanových xerogelů dopovaných katalyticky aktivními kovy. (prof. J. Pinkas)

30.3. Dr. Aleš Kroupa, UFM Brno

Phase diagrams and CALPHAD.

6.4. CSCH:Design strategies for functional nanocarbon-inorganic hybrid photocatalysts (prof. Dominik Eder, Institut für Materialchemie, TU Wien)
13.4.Kamila Uhrová

Příprava kompozitních materiálů grafenoxid/alumina a grafen/alumina. (dr. Z. Moravec)

Libor Tanzinger

Příprava hybridních fosforečnanů kovů a jejich transformace na materiály. (dr. Z. Moravec)

20.4. Iaroslav Doroshenko

Příprava molekulárních metalofosfátových prekurzorů a studium jejich přeměny nehydrolytickými reakcemi. (prof. J. Pinkas)

Tereza Kuběnová

Solvothermální syntéza fosforečnanů a fosfonátů vápenatých. (prof. J. Pinkas)

27.4.

4.5. CSCH: Supramolecular Complexes Based on Very Strong Halogen Bonds. (Prof. Kari Rissanen, University of Jyväskylä, Finland)
11.5. Vít Vykoukal

Chemická syntéza nanočástic slitin kovů s řízenou morfologií a složením. (prof. J. Pinkas)

Vojtěch Kundrát

Příprava nanovláken pomocí elektrostatického zvlákňování. (prof. J. Pinkas)

18.5.Prof. Peter H. Seeberger, MaxPlanck-Institute of Colloids and Interfaces, Potsdam &, Free University of Berlin, Germany

Automated Glycan Assembly: Basis for Vaccines, Diagnostics and Material Science

Semináře se konají v posluchárně A12M311 v areálu UKB od 14:00 do 15:50 hod.
Oborové semináře XD 107, konané v rámci schůzí ČSCH, probíhají v areálu UKB v posluchárně A11M132, rovněž od 14:00 do 15:50 hod.

Programy starších seminářů